Достапни линкови

Млади во претседателска фотелја - идеи


Млади во претседателска фотелја - идеи
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Розева Палата, ЈСП без пензионери, часови по рубикова коцка, задолжителна гимнастика... Ова се дел од идеите на младите ако би станале претседател.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG