Достапни линкови

Година на лажни вести и реални опасности


Година на лажни вести и реални опасности
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:07 0:00

2017-та, во светот, меѓу другото, ќе остане запаметена по зачестените терористички напади, борбата против милитантите на Исламската држава, нуклеарните закани од Северна Кореја и тензиите меѓу Соединетите Држави и Русија.

Категории

XS
SM
MD
LG