Достапни линкови

Година на лажни вести и реални опасности


2017-та, во светот, меѓу другото, ќе остане запаметена по зачестените терористички напади, борбата против милитантите на Исламската држава, нуклеарните закани од Северна Кореја и тензиите меѓу Соединетите Држави и Русија.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG