Достапни линкови

Азербејџан: Електро-шокови за ЛГБТ популација


Азербејџан: Електро-шокови за ЛГБТ популација
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Азербејџан е најлошата земја за ЛГБТ популацијата во Европа. Ваквите луѓе, во таа земја, се апсат и малтретираат во затвор.

XS
SM
MD
LG