Достапни линкови

СДСМ ја прослави изборната победа


СДСМ ја прослави изборната победа
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Симпатизери на СДСМ по полноќ се собраа пред Владата да ја прослават победата на локалните избори. Претседателот на партијата Зоран Заев пред насобраните порача дека завршила ерата на локални шерифии дека имаат голема обврска.

XS
SM
MD
LG