Достапни линкови

СДСМ прогласи победа, ВМРО-ДПМНЕ се жали на нерегуларности


СДСМ прогласи победа, ВМРО-ДПМНЕ се жали на нерегуларности
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

СДСМ прогласи победа во повеќето општини во Македонија. ВМРО-ДПМНЕ, пак, обвини за нерегуларности во изборниот процес и на денот на гласањето.

XS
SM
MD
LG