Достапни линкови

Скопјани против урбаниот хаос


Скопјани против урбаниот хаос
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Скопјани бараат од идните градоначалници да ја запрат прекумерната градба и уништувањето на зеленилото.

Категории

XS
SM
MD
LG