Достапни линкови

Во Шарлотсвил растат тензиите


Во Шарлотсвил растат тензиите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Разбеснети демонстранти ја прекинаа прес конференцијата на Џејсон Кеслер, организаторот на десничарскиот митинг во Шарлотсвил. До ова дојде откако во саботата едно лице со автомобил прегази една жена на протестите во овој град.

XS
SM
MD
LG