Достапни линкови

Леб ќе си купиме, дајте механизација


Леб ќе си купиме, дајте механизација
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Подруми полни со вода, дворови полни со кал. Жителите на Страјковци бараат повеќе механизација за да може да ги исчистат поплавените куќи. Лопатата не вреди додека не се испумпа водата, велат тие.

Категории

XS
SM
MD
LG