Достапни линкови

Сингелиќ и денеска под вода


Сингелиќ и денеска под вода
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Жителите на село Сингелиќ ги расчистуваат штетите од поплавите. Улиците и дворовите на куќите сè уште се под вода. Работници се обидуваат да ги исчистат каналите за водата да се повлече.

Категории

XS
SM
MD
LG