Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Во Македонија ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од 25 до 37 степени. Во Скопје ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе достигне до 35 степени.

XS
SM
MD
LG