Достапни линкови

Специјалци го бранат седиштето на ВМРО-ДПМНЕ


Специјалци го бранат седиштето на ВМРО-ДПМНЕ
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Полициски кордон го блокира пристапот на демонстрантите кон седиштето на ВМРО-ДПМНЕ во центарот на Скопје. Ситуацијата сега е мирна, откако демонстрантите не успеаја да го пробијат кордонот. Од разгневените демонстранти настрада само една улична светилка.

Категории

XS
SM
MD
LG