Достапни линкови

Времето денеска: сончево и посвежо


Во Македонија ќе биде сончево и посвежо со мала, а попладне умерена облачност. Ќе дува слаб, повремено умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од три до 10 степени. Во Скопје ќе биде сончево и посвежо со мала, а попладне умерена облачност. Ќе дува слаб, повремено умерен северен ветер. Температурата до седум степени.

XS
SM
MD
LG