Достапни линкови

Бегалците на Табановце ужаснати од нападите во Париз


Бегалците на Табановце ужаснати од нападите во Париз
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Бегалците кои пристигнуваат на железничкиот премин Табановце беа ужаснати од терористичките напади во Париз. Тие велат дека сега ситуацијата во Европа може да биде потешка за нив.

Категории

XS
SM
MD
LG