Достапни линкови

Балкански кафез за мигрантите


Балкански кафез за мигрантите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:03 0:00

Центри за контрола, затворени и блокирани граници, тензии меѓу соседните земји и незапирлив мигрантски бран. Годинашната зимска слика на Балканот воопшто не е идилична.

Категории

XS
SM
MD
LG