Достапни линкови

Анти-владин протест во Скопје


Десетици илјади граѓани денеска мирно протестираа против актуеланата влада и побараа оставка од премиерот Никола Груевски. Дел од нив остануваат пред владата, како што велат, се додека не бидат поднесени оставки.

XS
SM
MD
LG