Достапни линкови

Центарци гласаат на референдум за изгледот на ГТЦ


Центарци гласаат на референдум за изгледот на ГТЦ
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Жителите на Општина Центар денеска се изјаснуваат на референдумот за Градскиот трговски центар. Со „ЗА„ и „ПРОТИВ“ одговараат на референдумското прашање: Дали сте за зачувување на автентичниот изглед на ГТЦ?

Категории

XS
SM
MD
LG