Достапни линкови

Ангелов - Јас сум гладијатор, а не Дон Кихот


Протестите не се донкихотска битка, туку јавниот притисок дава резултати, рече денеска претседателот на Достоинство, Стојанче Ангелов, на протестот пред Јавното обвинителство во Скопје.

Категории

XS
SM
MD
LG