Достапни линкови

Ангелов - Јас сум гладијатор, а не Дон Кихот


Ангелов - Јас сум гладијатор, а не Дон Кихот
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Протестите не се донкихотска битка, туку јавниот притисок дава резултати, рече денеска претседателот на Достоинство, Стојанче Ангелов, на протестот пред Јавното обвинителство во Скопје.

Категории

XS
SM
MD
LG