Достапни линкови

Мемети - Нерасчистување на прислушувањето ќе остави последици


На Македонија ѝ требаат храбри политички лидери кои навистина ќе ја разрешат оваа ситуација и ќе овозможат граѓаните полесно да дишат, а институциите полесно да работат, вели Народниот правобранител Иџет Мемети во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG