Достапни линкови

Демолирано кафуле поради собир на ЛГТБ


Демолирано кафуле поради собир на ЛГТБ
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Група од дваесетина луѓе, според очевидци, синоќа го нападнале кафулето Дамар во Старата Чершија во Скопје, каде што се прославуваше двегодишнината од отварањето на центарот за поддршка на ЛГБТ заедницата.

Погледни ги коментарите (2)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG