Достапни линкови

Стравот од западот е источњачки атавизам


Проруското расположение во Македонија во однос на кризата во Украина се должи на атавистичките источњачки стравови од Западот, вели рускиот новинар и публицист Борис Камчев.

XS
SM
MD
LG