Достапни линкови

Топло време со температура до 34 степени


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен северен ветер.Температурата ќе се движи од 24 до 34 степени. Во Скопје сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен северен ветер. Температурата до 32 степени.


XS
SM
MD
LG