Достапни линкови

Интервју со Петар Гошев


Интервју со Петар Гошев
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:28 0:00

Интервју со Петар Гошев, поранешен гувернер на Народната банка на Република Македониј.а

Категории

XS
SM
MD
LG