Достапни линкови

Дебата: Контра анализи за кампањата и исходот од изборите


Универзитетските професори Здравко Савески и Владимир Божиновски дебатираат за предизборната кампања и за очекувањата од претседателските и предвремените парламентарни избори.

XS
SM
MD
LG