Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Метеролозите предвидуваат дека дневните температури ќе се движат во интервалот од 15 до 21 степен целзиусов. Утрво температурата се спушти на осум степени.
XS
SM
MD
LG