Достапни линкови

Хајд Парк: Дали се живее со 8.000 денари месечно?


Хајд Парк: Дали се живее со 8.000 денари месечно?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Согласно владините предлози, минималната плата во Македонија треба да изнесува 8.050 денари месечно. Дали се преживува со ваков приход? Погледнете го видеото и коментирајте

XS
SM
MD
LG