Достапни линкови

Протест на првата годишнина од 24 декември


Протест на првата годишнина од 24 декември
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Група граѓански активисти со транспарент „Борбата продолжува“ протестираа пред Собранието на Македонија, за да ја одбележат годишнината од 24 декември, кога за време на носење на буџетот за 2013 од Собранието беа исфрлане пратеници и новинари.

Категории

XS
SM
MD
LG