Достапни линкови

Мемети за Кежаровски и притвор


Мемети за Кежаровски и притвор
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Анализа за почитување на уставно загарантираното право на пресумпција на невиност, наодите за злоупотреба на притворот, загрозување на слободата на изразување и медиумски слободи и правото на изразување јавен протест во Република Македонија".

Категории

XS
SM
MD
LG