Достапни линкови

СДСМ: Кој нареди полициска интервенција?


СДСМ: Кој нареди полициска интервенција?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00
Директен линк

Пратениците на опозицијата облечени во маички „Слобода за Кежо" побараа седница на анкетната комисија за човекови права за да се расчисти кој во МВР го даде налогот да се спречи протестот на новинарите.

Категории

XS
SM
MD
LG