Достапни линкови

Денеска сончево и топло време


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Утринската температура се движи од девет до 15, а дневната од 25 до 32.
XS
SM
MD
LG