Достапни линкови

И на овие избори со стари проблеми


И на овие избори со стари проблеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00
Директен линк

Од злоупотреба на државни ресурси до евидентирање на гласачи од страна на партиски активисти. Невладините организации Цивил и Мост забележуваат и дека не добиле информации за резултатите од ревизијата на избирачкиот список.

Категории

XS
SM
MD
LG