Достапни линкови

И на овие избори со стари проблеми


Од злоупотреба на државни ресурси до евидентирање на гласачи од страна на партиски активисти. Невладините организации Цивил и Мост забележуваат и дека не добиле информации за резултатите од ревизијата на избирачкиот список.

XS
SM
MD
LG