Достапни линкови

АМАН од поскапувања


АМАН од поскапувања
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Граѓаните повторно протестираа против поскапувањата на цените на струјата, парното и горивата. АМАН најавува обединување на сите граѓани без разлика на вера и нација во Македонија

Категории

XS
SM
MD
LG