Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло


Времето ќе биде сончево, попладне ќе дува умерен ветер од северен правец.
Температуата ќе се движи од 36 до 43 степени.Во Скопје ќе биде сончево, со умерен ветер од северен правец.Утринската околу 21, а дневната ќе достигне до 41 степен.
XS
SM
MD
LG