Достапни линкови

Сончево и многу толло време и денеска


Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од 30 до 40 степени. Во Скопје температура до 38 степени. Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 9.
XS
SM
MD
LG