Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со мала облачност


Илустрација
Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Утринската температура се движи од три до 12, а дневната од 21 до 27 степени.
Во Скопје и околината, слично време со температура до 25 степени.
XS
SM
MD
LG