Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево


Денеска не очекува сончево и многу топло време . Ќе дува слаб ветер од јужен правец а температурата ќе се движи од 31 до 40 степени. УВ индексот ќе изнесува 9.Во Скопје и околината слично време, со температура до 38 степени.
XS
SM
MD
LG