Достапни линкови

Очевидец на трагичниот настан во Скопје


Очевидец на трагичниот настан во Скопје
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00
Директен линк

Група млади луѓе протестираа против полициска бруталност и бараат објаснување за смртта на 23-годишното момче во Скопје. Сведочење на очиведец.

Категории

XS
SM
MD
LG