Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне ќе има услови за дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 20 до 30 степени. Во Скопје - сончево време со температура до 29 степени.
XS
SM
MD
LG