Достапни линкови

Анти-владини протести во Либија


Анти-владини протести во Либија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Аматерски видеа од заканите од синот на Гадафи, како и од протестите во Бенгази и Триполи, во Либија, за соборување на лидерот Муамер Гадафи.

Категории

XS
SM
MD
LG