Достапни линкови

Инцидент на Кале


Неколку лица се повредени во денешниот инцидент на скопско Кале каде што се собраа подржувачи и противници на изградбата на црква - музеј. Дали можеше да биде спречен инцидентот?

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG