Достапни линкови

Инцидент на Кале


Инцидент на Кале
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Неколку лица се повредени во денешниот инцидент на скопско Кале каде што се собраа подржувачи и противници на изградбата на црква - музеј. Дали можеше да биде спречен инцидентот?

Погледни ги коментарите (1)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG