Достапни линкови

Протест на тутунарите


Протест на тутунарите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Тутунарите, револтирани од ниската откупна цена на тутунот, протестираа пред Собранието на Македонија.

XS
SM
MD
LG