Достапни линкови

Хајд Парк - Вистинска или лажна сиромаштија?


Хајд Парк - Вистинска или лажна сиромаштија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Како македонските граѓани излегуваат на крај со месечните трошоци? Колку успеваат со своите плати да го поминат месецот?

Категории

XS
SM
MD
LG