Достапни линкови

Протест на албански невладини организации


Протест на албански невладини организации
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Според 45 невладини организации на алабанците во Република Македонија, во земјата има дискриминација по етничка основа

Категории

XS
SM
MD
LG