Достапни линкови

Надлежниот офицер за досието НАТО - Македонија во Скопје


Надлежниот офицер за досието на Република Македонија во НАТО, Стефан Елгерсма денеска ќе се сретне со координаторите на пратеничките групи во Собранието и со претставниците на другите политички партии застапени во Парламентот.
Средбите ќе се одржат во Собранието на Република Македонија.
XS
SM
MD
LG