Достапни линкови

Моторџија уби двајца локални функционери во Багдад


Човек на мотор уби двајца преставници на локалната власт во шиитски кварт во Багдад додека тие чекале такси за да одат на работа. И двајцата работеле во општината Садр Сити.
XS
SM
MD
LG