Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- сончево и топло


Времето ќе биде сончево со умерена облачност. Утринската температура се движи од три до 11, а дневната ќе биде од 23 до 29 степени. Во Скопје ќе биде сончево и тивко. Утринската температура се движи околу девет, а дневната ќе достигне до 27 степени.
XS
SM
MD
LG