Достапни линкови

Бесплатен бежичен интернет во Градскиот парк


Жителите на Скопје од денеска ќе имаат можност во Градскиот парк, спроти бараките на администрацијата на Градот и во паркот „Жена борец“ да користат бесплатен бежичен интернет.Градот Скопје ќе издвојува 300.000 денари годишно за овој проект.
XS
SM
MD
LG