Достапни линкови

Милано: Милан и Ливерпул во финалето на лигата на шампионите во Атина


Во финалето на лигата на шампионите во фудбал на 23 Мај во Атина ќе играат Милан и Ливерпул. Во реваншот од полуфиналето синоќа Милан го победи Манчестер Јунајтед со 3-0 со головите на Кака, Сидорф и Џилардино.
XS
SM
MD
LG