Достапни линкови

Кина: Се урна товарен авион


Еден азербејџански товарен авион изутрината се урна во северозападна Кина. Се страхува дека во несреќата нема преживеани. Во авионот имало седуммина членови на екипажот.
XS
SM
MD
LG