Достапни линкови

Човекот кој не го „боли глава“ што скокнала цената на струјата


Човекот кој не го „боли глава“ што скокнала цената на струјата
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Toa што трошоците за енергија оваа зима се зголемени не менува ништо во животот на 72-годишниот Фабрицио Кардинали. Тој повеќе од половина век живее без струја и вода и вели дека никогаш не зажалил за својот избор.

Категории

XS
SM
MD
LG