Достапни линкови

Фестивал што ја трансформира Приштина

Повторно обоени споменици од социјалистичката ера и некои сомнителни уметнички дела го одбележуваат биеналето „Манифеста“ што моментално се одржува во Косово.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG